Nasze Szkolenia


CENTRUM GEMMOLOGICZNE GEMUR im. ROMANA URBANIAKA

ul. Bolesława Chrobrego 5
57-320 Polanica Zdrój
tel.: +48 74 868-10-31
kom.+48 501-47-96-97
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niemieckie Centrum Szkolenia Gemmologicznego
Patronat : Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich


Wszystkie zajęcia dotyczące stacjonarnych kursów krajowych odbywają się w Centrum GemUR w Polanicy Zdroju, które jest przygotowane, ze względu na komfort zajęć, przyjąć jednorazowo 12 osób. Zapewniamy najnowszy sprzęt, bardzo dobre warunki, miłą atmosferę lecz stawiamy wysokie wymagania, które w dalszym czasie przynoszą niewymierne profity.

Dodatkowe informacje o szkoleniach: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.kom. +48 501-47-96-97

Zapraszamy do obejrzenia naszego Ośrodka - kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

C1
C2
C3
C4

Zapraszamy wszystkich uczestników kursów, a także ich rodziny do spędzenia wyjątkowych chwil w naszej wspaniałej bazie noclegowej, jaką jest oddalona o ok. 500 m od Centrum Szkolenia GemUR - Villa Polanica 4*, gdzie oprócz doskonałego wyżywienia, komfortowego noclegu, masaży na najwyższym poziomie, spędzicie Państwo czas po zajęciach przy kieliszku wyśmienitego wina czy lampce koniaku.

Dla naszych kursantów i ich rodzin posiadamy preferencyjne ceny na pobyt i usługi towarzyszące, takie jak np. masaże czy zabiegi SPA.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć "Villa Polanica"- kliknij na zdjęcie aby powiększyć.